Masáže

Masáže klasické, léčivé, rekondiční, těhotenské, speciální

jmenuji se Hana Kortusová a jsem absolventkou Střední zdravotnické školy v Příbrami – obor „Masér sportovní a rekondiční“. Ukončením studia mé vzdělávání neskončilo, naopak se v tomto oboru zdokonaluji, abych Vám mohla nabídnout ty nejlepší služby a nadstandardní péči.

Masáž je jedním z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných prostředků, který příznivě ovlivňuje celý organismus. Masáž je považována za účinný prostředek v boji proti stresu, napětí, emociálním traumatům, nemocem. Kvalitní a pravidelně prováděná masáž pomáhá předcházet, ale i odstraňovat bolesti přetíženého svalstva. Každá masáž má specifické účinky.

K nejrozšířenějším způsobům poskytování úlevy patří standardní masáž.

Rekreačním i vrcholovým sportovcům mohu nabídnout sportovní masáž, ať už před samotným sportovním výkonem nebo jako relaxaci po něm.

Ve své nabídce mám i léčebné masáže:

například lymfodrenáže, míčkování, kinesiotaiping, nebo tzv. masáž měkkých technik. Bližší popis a informace o těchto masážích naleznete na tomto webu.

Velmi oblíbené jsou tzv. speciální masáže, při kterých se využívá léčebného účinku tepla.

Mohu Vám nabídnout masáž baňkováním, event. svíčkou, nebo lávovými kameny. Chcete-li zažít něco netradičního a příjemného, přijďte vyzkoušet medovou masáž.

V nedávné době jsem absolvovala speciální kurs na těhotenské masáže.

Jsem absolventkou speciálního kurzu – těhotenská masáž. Myslím, že je to něco, co momentálně v Příbrami chybí a mezi maminkami je o tento druh masáže velký zájem.

Co je ale důležité říci, tak jako vše ostatní, odborné věci by měli dělat pouze odborně vyškolení. A u masáží to platí dvojnásobně. Má-li být masáž úspěšná a pomocná, musí být provedena odborně a ve správném postupu. Jakékoliv amatérské pokusy jsou pouze promačkáváním a hnětením namoženého místa, které vás možná krátkodobě zbaví bolesti, ale dlouhodobý problém nejspíše nevyřeší.

Pokud si nejste jisti, která z masáží by pro Vás mohla být nejvhodnější, nebojte se mě zeptat. Ráda vám poradím a pomohu vybrat takovou nejvhodnější masážní proceduru, po které se Vám nejen uleví na těle, ale i na duši.

Budu ráda, když se sami přesvědčíte o úspěšnosti mých procedur a stanete se mými stálými klienty.

Těším se na Vaši návštěvu

Hanka