Těhotenské

Těhotenství je jedním z nejkrásnějších období každé ženy. Proč si jej nezlepšit příjemnou uvolňující masáží?

Těhotenská masáž pomáhá nastávajícím maminkám se lépe vyrovnat se změnami probíhajícími v jejich těle během gravidity. Nejen, že pomůže uvolnit mysl, ale zároveň pomáhá zmírňovat stres, redukuje otoky, mírní bolesti kloubů a svalů a to zejména v oblasti bederní páteře. Pravidelná masáž ulehčuje průběh těhotenství i následný porod. Pokud chcete ulevit i svým ploskám, které trpí zejména nárůstem váhy, využijte Těhotenskou masáž relaxační, ve které se budeme věnovat nejen oblastem zad, ale i nohou. Těhotenská masáž se doporučuje hlavně ženám po ukončení I.trimestru.

  • V rámci těhotenské masáže uvolňující se zaměříme především na záda ruce. Masáž probíhá v sedě a krásně se při ní promasíruje krční a bederní páteř společně s hrudní, ramínka a celé ruce.
  • Během relaxační těhotenské vám namasíruji horní i dolní končetiny a záda. Masáž probíhá v leže na boku a masíruje se nejdříve jedna celá polovina těla a pak druhá. Tato poloha je velmi pohodlná a příjemná.  Můžete si vybrat i z několika vůní a esenciálních masážních olejů, které jsou pro těhotenskou masáž vhodné.